Feliway difuzér

Kód: 019902 019782 Zvolte variantu
869 Kč 619 Kč od 619 Kč
Skladem (1 ks) 24 hodin Zvolte variantu
Varianta:
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Difuzér do zásuvky pro zmírnění či zastavení strachu a obav u koček.

Detailní informace

Věrnostní program
VĚRNOSTNÍ PROGRAM
pro naše stálé zákazníky
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 999 Kč
Poradíme vám
PORADÍME VÁM S VÝBĚREM

Detailní popis produktu

Pomáhá zastavit nebo zmírnit strach a obavy u koťat i dospělých koček, funguje na bázi přirozeného obličejového feromonu koček, který navozuje stav bezpečí a pohody.

Pokud se kočka cítí bezpečně ve svém prostředí, otírá si hlavu o nábytek, rohy zdí, nebo okraje záclon a zanechává zde látky nazývané „obličejové feromony“. Tyto feromony jí poskytují pocit spokojenosti a pohodlí bez jakéhokoliv stresu. Pokud nastanou změny v prostředí, ve kterém kočka žije (napr. návštěva veterináře, návrat z nemocnice, přestěhování se, změna nábytku, cizí lidé) a nebo pokud je kočka vystrašená, muže se vyvinout stav neklidu a strachu. Tento stav je provázen změnami chování, jako jsou: značkování močí, škrábání, ztráta apetitu, odmítaní her a aktivit. V těchto prřípadech muže být FELIWAY difuzér bezpečne použit k návratu přirozené rovnováhy kočky.

SLOŽENÍ:Syntetický kočičí oblicejový feromon F3 frakce – 2%Excipient qs – 100g

POUŽITÍ:

FELIWAY difuzér umožňuje zvládnout a kontrolovat problematické stavy a situace:
Strach se může projevovat jako:
- značkování
- škrábání
- ztráta zájmu o kontakt a interakci (s lidmi, kočkami…)
- ztráta apetitu
- ztráta zájmu o hry

Možné situace: přestěhování se, nový domov návšteva veterinárního lékaře, návrat z nemocnice přemnožení: mnoho koček v jedné domácnosti adopce, nový majitel změna nábytku nový člen rodiny – osoba nebo zvíře prázdninový pobyt

FELIWAY difuzér je určen jen do interiéru.

Značkování nebo škrábání: použijte FELIWAY v místnosti, kde kocka značkuje. Pokud kočka značkuje v několika místnostech (celková plocha vetší než 70m2), umístěte další difuzér do další místnosti, kde se kočka zdržuje. Jedna lahvička vydrží približně 4 týdny nepřetržitého používání.

V případe, že je difuzér zapínán do zásuvky jen príležitostne, nedostaví se žádaný efekt! Délka používání je individuální, proto se prosím vždy poraďte se svým veterinárním lékařem.

Jeden difuzér stačí na 50–70m2. Lahvička se nikdy nevyprázdní úplně, vždy zustává na dně zbytek roztoku. Proto doporučujeme vyměnit difuzér po 4, nejpozději po 6 týdnech.

V případě, že je plocha vetší, umístěte další difuzér do druhé místnosti.

UPOZORNĚNÍ:

FELIWAY difuzér je speciálně vyrobený pro FELIWAY náplň. Elektrický difuzér je možno používat jen s FELIWAY náplní v lahvičce.Vlastnosti tohoto produktu nejsou garantovány, pokud je používán jiným zpusobem, než je uvedeno v návodu, nebo pokud je lahvička používána bez difuzéru. Je nutno vyměnit FELIWAY difuzér po 6 měsících kontinuálního používání nebo po použití 6 náplní (včetne originálního). Uchovávat mimo dosah dětí. Nezakrývat, neumístovat pod nábytek a nebo za dveře. Povrch difuzéru dosahuje vysokých teplot, aby se zajistilo odparování účinné látky – nedotýkejte se difuzéru během a ihned po jeho použití. Zkontrolujte, zda je napětí v zásuvce shodné s napětím doporučeným v návodu.

Pokud je difuzér v zásuvce, nedotýkejte se ho kovovými předmety ani mokrýma rukama. Po manipulaci s difuzérem si umyjte ruce s vodou a mýdlem. V případě kontaktu roztoku s pokožkou si ruce důkladně omyjte vodou a mýdlem. V případe požití produktu vyhledejte lékaře, vezmete s sebou obal produktu. V případe kontaktu s očima si je okamžite propláchnete vodou a vyhledejte očního lékare. V případě, že je lahvička prázdná, vytáhněte difuzér ze zásuvky. Výměna náplně může probíhat pouze pokud je difuzér odpojený ze zásuvky. Nepoužívejte prázdnou lahvičku na jiné úcely. Neznečistujte životní prostředí prázdnými lahvickami. FELIWAY není veterinární léčivo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: