Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 253 hodnocení
5
244x
4
4x
3
1x
2
0x
1
4x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

LS Avatar autora Lucie Součková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.11.2025
Vše v pořádku, doporučuji 👍
RH Avatar autora Radmila Haluzová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.11.2025
Ano, vše v pořádku, objednávka velmi rychle doručena, zboží perfektní .
LL Avatar autora Ladislav Lukáš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.11.2025
Vše v naprostém pořádku. Děkujeme.
VB Avatar autora Vladimír Binter Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.11.2025
Rychlé dodání zboží, ochotný personál, velmi spokojen.
PK Avatar autora Pavel Korous Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.10.2025
MK Avatar autora Martina Krejčíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.10.2025
Kupují pravidelně granulky a i pamlsky a spokojenost všem doporučuji
Avatar autora Vlasta Štochlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.10.2025
IM Avatar autora Ivana Malcovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.10.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.10.2025
+ skvělá komunikace

Doporučuji....
Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme Vám za 5 hvězdiček :).
M Avatar autora Marcela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.10.2025
Jsem velice spokojena s výběrem zboží, dodací lhůtou i milou komunikací s obchodem. Obdržela jsem nádherný, ručně malovaný hrnek Purina s krásným obrázkem kočičky. O dárku se obchod nezmiňoval a já byla po otevření balíčku mile překvapena. Děkuji, stálá a věrná zákaznice.
LM Avatar autora Lenka Musilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.10.2025
Super obchod
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.10.2025
+ Spokojenost

Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme Vám za 5 hvězdiček :).
MS Avatar autora MARIE SEIFERTOVÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.10.2025
Spokojenost
PP Avatar autora Pavla Pavlů Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2025
Vše v naprostém pořádku, jsem velmi spokojená - dodací lhůta blesková, komunikace s prodejcem bez potíží (pokud něco není na skladě, nabídnou jinou variantu). Obdržela jsem dárek za nákup zboží Purina. Děkuji za vše tomuto spolehlivému obchodníkovi.
Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za 5 hvězdiček a velmi milou recenzi, moc jste nás potěšila :).
MB Avatar autora Marcela Bukovická Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2025
VH Avatar autora Věra Hučková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.9.2025
Kupuji ho už léta a klíšťata i blešky se nám vyhýbají.Krásně voní eukalyptem.Také cena je pěkná.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.9.2025
+ Rychlost dodání zboží
+ Komunikace obchodu

Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme Vám za 5 hvězdiček a recenzi :).
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.8.2025
Rychlé dodání zboží :-))
Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme Vám za 5 hvězdiček :).
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.8.2025
Rychlé dodání
Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme Vám za 5 hvězdiček :).

Ovládací prvky výpisu

260 položek celkem