Připravte se s námi na jaro

Blížící se jaro přináší nejen teplé počasí, ale také možnost trávit více času venku se svými čtyřnohými kamarády. A co by mohlo být lepšího než sdílet radost ze slunečních paprsků s našimi milovanými? Právě teď je ideální čas připravit se na venkovní dobrodružství a zábavu s aportovacími hračkami, které jsou navrženy tak, aby psům poskytovaly maximální radost a stimulaci.

Čas na aport

Aportování není jenom zábavná hra, ale má i mnoho dalších benefitů pro Vašeho psa. Pravidelná aportovací cvičení mohou pomoci snížit nadbytečnou energii a stres, podporují lepší koncentraci a mimo jiné posilují svaly a klouby psa. Aportovací hračky kromě toho pomáhájí i rozvíjet psí instinkty a posilují pouto s Vaším mazlíčkem.

 

FullSizeRender_VSCO
IMG_1202

Je třeba se i zchladit

S nástupem horkých dnů je nezbytné zajistit, aby se váš pes mohl osvěžit. Speciální hračky do vody jsou skvělou volbou pro zábavu při koupání, která zlepšuje kondici psa a zabraňuje přehřátí. Hračky do vody na našem e-shopu jsou navrženy tak, aby splňovaly standardy odolnosti a byly bezpečné pro Vašeho pejska.

Přetahování jako zdravá zábava

Přetahování je další oblíbenou aktivitou, která může být součástí Vaší společné venkovní rutiny. Tato hra nejen posiluje svaly psa, ale také posiluje Vaše pouto a umožňuje psům vybít energii a uvolnit stres. S výběrem té správné kvalitní a odolné hračky na přetahování můžete zajistit, že Váš pes se nudit nebude.

 

Právě teď je ten pravý čas investovat do kvalitních aportovacích hraček pro vašeho psa a zajistit, aby byl venku šťastný. Prohlédněte si naši širokou nabídku hraček, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly zábavu a radost vašemu chlupatému příteli.

 Snímek obrazovky 2024-05-10 142618 Snímek obrazovky 2024-05-10 141857 Snímek obrazovky 2024-05-10 142913 Snímek obrazovky 2024-05-10 143148

 Kong tenis Air dog

 139 Kč

Kroužek Magic Ring

od 149 Kč

Přetahovadlo Bungee Dummy

89 Kč

Házeč Chuckit! 18M - modrý

309 Kč

 

Prohlédnout si nabídku hraček zde.